ANPING COUNTY GREENZOO BAHÇE MALZEMELERİ CO., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

Ben sohbet şimdi

ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

1 2 3
ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 15000000-20000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
ANPING COUNTY GREENZOO BAHÇE MALZEMELERİ CO, dünyaca ünlü hasır ürünler memleketi --- Anping County bulunan 2003 yılında kurmak. 15 yıllık çaba ve geliştirme sonrasında, Çin'in önde gelen karbon filtre serilerinden biri ve tedarikçisi haline geldik. Hangi 20 000 'den fazla metrekare kapsar ve 150'den fazla profesyonel çalışanı vardır. Karbon filtre pazarında yurtiçinde ve yurtdışında yüksek itibar görüyoruz.

2003 yılından beri hidropinik karbon filtre, çadır yetiştirmek, çanta, kabarcık poşeti ve inline fan dahil olmak üzere filtre ürünleri üretmekteyiz. Ayrıca, diğer filtre ürünleri, kimyasal aktif karbon filtre kartuşu, karton hava filtresi, metal hava filtresi, toz filtre kartuşu ve aktif karbon filtre örgü tedarik ediyoruz. Firmamız karbon filtreler için 1 set tam aktif karbon parçacık makinesi, 8 takım filtre kumaş orta plise makineleri, ultrasonik kaynak makinesi, çift bileşen yapıştırıcı enjeksiyon üretim hattı, tek bileşenli yapıştırıcı boyama üretim hattı, PU üretim hat, üretim hattı, torna, freze ve diğer filtreler profesyonel tesisler damgalama. Bu arada, test tesislerini ve zengin üretim deneyimlerini geliştirdik. Filtreler üretimimiz aktif karbon filtreler, toz toplayıcı filtreler, birincil verimli hava filtreleri, orta verimli karton panel filtreler, orta verimli cep / torba filtre, yüksek ve orta yüksek verimli hava filtreleri, ekskavatör / yol silindiri / diğer mühendisler için hidrolik yağ filtresini içerir. hava kompresörü filtresi, endüstriyel disk filtreleri, vb.

Mükemmel filtrasyon performansı sağlamak için ISO 9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemine sıkı sıkıya uyuyoruz. Ayrıca, kesinlikle kalite kontrolümüz var, kalitesiz olmadığından emin olabiliriz. Müşterimiz perakendeci veya toptancı değil kişisel, biz kötü kalite nedeniyle bir şikayet almak ya da son müşteri kaybetmek izin vermeyeceğiz. Bir başka, biz tel örgü kasabasında bulunan , böylece biz en kaliteli hammadde ve iyi fiyat var, bu yüzden ürünlerimiz de diğer tedarikçi ile karşılaştırıldığında avantajı var. Aynı zamanda, mükemmel mühendislerimiz var, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve maliyetleri azaltmak için sürekli yeni tasarımlar geliştiriyoruz. Bu nedenle filtreler ürünlerimiz dünyaca ünlü marka filtrelerin ideal bir alternatifi olabilir. Filtre gibi, Rhino filtrer ve benzeri.

Hidroponik filtreler serimiz ağırlıklı olarak ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve diğer Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. Diğer filtre ürünleri dünya çapında ihracat yapmaktadır.

Biz mükemmel takım, profesyonel satış adam, mühendisler, dikkatli üretim işçileri, sıkı kalite kontrol departmanı ve mükemmel satış sonrası servis insanlar var. Amacımız birleşik olmak, ürün kalitesine odaklanmak, müşteri hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır.

Çabalarımız ve müşterilerimizin desteği ile şirketin daha iyi gelişeceğine inanıyoruz.

İletişim bilgileri
ANPING COUNTY GREENZOO GARDENING SUPPLIES CO.,LTD

Tel: 86-311-80772865

Faks: 86-318-7802055

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)